تبلیغات
وبلاگicon
.:: فرهنگ پایداری - کانون فرهنگی نورباران ::. - نامه ی افسران جوان جنگ نرم فضای مجازی به مادران شهدای هسته ای به مناسبت روز مادر

.:: فرهنگ پایداری - کانون فرهنگی نورباران ::. - نامه ی افسران جوان جنگ نرم فضای مجازی به مادران شهدای هسته ای به مناسبت روز مادر

معرفی شهدا و زنده نگه داشتن فرهنگ پایداری وظیفه ایست که در قبال شهدا داریم

امیدواریم کار کوچکی در قبال جانفشانی های شهدا و جانبازان و همه ی رزمندگان باشد,
.:: شاید جنگ خاتمه یافته باشد اما مبارزه هرگزپایان نخواهد یافت ::.
کانون فرهنگی بسیج نورباران
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات

عضویت

نظر سنجی

کتاب الکترونیکی بعدی از کدام شهید باشد؟
امکانات دیگر


 

حمایت میکنیم

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- سایت جامع فرهنگی مذهبی شهید آوینی Aviny.com -------------------------------------------------- عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir -------------------------------------------------- پرتال جامع فرهنگی اطلاع رسانی راسخون -------------------------------------------------- --------------------------------------------------

 

تبلیغات


 

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

نویسندگان

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

هنگامی که شیپور جنگ نواخته شود ؛ شناختن مرد از نامرد آسان می شود ، پس ای شیپورچی بنواز . شهید مصطفی چمران
بسم رب الشهدا و الصدیقین
ورود
موضوع: مطالب ویژه | نویسنده: labeik ya s.a.kh
بسم رب النور
باز هم روز توست...
باز خانه ها شلوغ می شوند؛
درهرخانه دو چراغ چشم به درهست که همه جارا روشن میکند، اما در همین حوالی، مادرانی هستند که از ماه ها پیش،به خاطر سربلندی ما،چشم خود را ازتمام لذت تبریکی که هر مادری دردل دارد،بسته اند وپلک برهم گذاشته وفقط چشم به تبریک خدا دارند؛ گرچه "ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا" اما می خواهیم تک تک مان جمع شویم تا شاید باهم، برایشان یک مصطفی، رضا، داریوش، مجید و یا مسعود شویم.
و گفتیم ما اقسران جوان،امسال به جای فرزندانشان، به مادران شهدای جهاد علمی عرض ارادتی کنیم وبه همین خاطر به مادرمصطفی، آن همسنگر سفرکردهمان، به نمایندگی از تمام مادران و همسران جهادعلمی نامه ای نوشته ایم.
پس هر که دارد به سرش شور حضور،بسم الله...

مادرم سلام
گفتیم نامه ای برایت بنویسیم نه برای آن که امروز 123امین روزی است که مصطفی از دامانتان به عرش رفت. نه مینویسیم برای عرض تبریک. عرض تبریک برای روزتان مادر. شما که بهشت زیر پاتان است به برکت مصطفی. مصطفی ای که برگزیده شد تا از افسری به سرداری برسد. و خودتان گفتید شکرگزار خدا هستید برای عروج مصطفی. پس مادرم هم روزت را تبریک می گوییم و هم تبریک برای اولین سالی که مفضلید به نام مادر شهید. و چه بلند مرتبه است مقام مادر شهید. و چه بلند مرتبه تر مقام مادری که ولیمان شهادت فرزندش را تیری بر قلب می دانست. و مصطفی چه خوب عهد خود را با جانان به انتها رساند.
مادرم ما نیز افسر همان جنگی هستیم که مصطفی در خط مقدم آن بود و او شربت شهادت را نوشید و ما همچنان منتظریم. البته مادر ننشته ایم. ایستاده ایم و نگاهمان به چشمان مولایمان تا با اشارتی از او به سر رویم. چون مصطفی که به سر رفت و به مقام سرداری رسید. سرداری بی سر. و شما چه زینب وار در شهادت این سردار صبر کردید و حتی حسرت استفاده دشمن از اشکهایتانرا به دل سیاهشان گذاشتید.
این نامه را از اولین خاکریزهای خودی در خط مقدم نبرد برایتان مینوسیم. ما سربازان ولایت در جبهه جنگ نرم در شبکه افسران جمع آمدیم تا مدافعی باشیم از مرزهای فرهنگی انقلاب اسلامی در فضای مجازی،همچون مصطفی که مدافعی بود برای آرمانهای انقلاب اسلامی . و چه خوب دفاع کرد و به فوز عظیم نایل گردید.
مادرم چشم امید تمام افسران جوان به دعای شماست. از آن دعاهایی که مصطفی را آسمانی کرد. و چقدر دلهایمان برای آسمان دلتنگ است مادر. دعایمان کنید تا سرباز حقیقی امام زمانمان شویم و چون مصطفی برای رضای خدا کار نکنیم. مادر از خداوند برایمان در این جهاد اصغر و جهاد اکبر توفیق بخواهید که توفیق در هرکاری فقط نزد خداوند است.
والسلام
برچسب ها: فرهنگ پایداری ، کانون فرهنگی نورباران ، مسجد نورباران ، مطالب ویژه ، خاطرات جنگ ، خاطرات شهدا ، خاطرات دلنشین شهدا ، شهدا ، بسیج مسجد نورباران ، تصاویر ، جملات شهدا ، جملات ، جملات شاخص ، جملات شاخص شهدا ، جملات شهدای اصفهان ، سخنان شهدا ، شهید ، شهدای اصفهان ، نامه ی افسران جوان جنگ نرم فضای مجازی به مادران شهدای هسته ای به مناسبت روز مادر ،
 
آخرین کتاب الکترونیکی تولید شده
چشمانی به وسعت آسمان